Türkiye Kamp Alanları

Kamp Alanları Türkiye

Türkiye Kamp Alanları; Türkiye, Kamp Alanları4 mevsimde doğasıyla ve havasıyla eşsiz bir ülke. Bu ülkenin bu eşsiz güzelliğini tatmak içinde her mevsimde doğayla iç içe olmak ayrı güzel.
Türkiye topraklarının %26sı ormanlarla kaplı, farklı iklimlerle de flora ve faunanın çok zengin olduğu bir ülke. Dağların yamaçlarında, göl ve nehir kıyılarında, şelale çevresinde yapılacak kamp hem sizi gerçek huzura kavuşturacak hem de yorgunluğunuza atarak bir süre dinginliğinizi korumanızı sağlayacak.

Kamp yapmak son zamanlarda çok fazla ilgi görse de yıllardır keyfine düşkün olanlar, doğayla iç içe olmak isteyenler ve farklı deneyimler yaşamak isteyenler için vazgeçilmez bir tecrübe. Türkiye’de neredeyse 81 ilde kamp alanı mevcut bazı kamp alanları 4 mevsim bölgenin şartlarına göre aktif olsa da bazı kamp alanları sadece belli mevsimlerde aktif oluyor. Doğayla iç içe olmak isteyenler ve farklı tecrübeler edinmek için Türkiye’nin belli kamp yerlerinde bunu tatmak gerekiyor.

Türkiye’deki Popüler Kamp Alanları ndan Bazıları;
Bolu Yedigöller Milli Parkı
Marmaris İnbükü Orman Kampı
Ölüdeniz Kelebekler Vadisi
Isparta Yazılı Kanyon
Antalya Köprülü Kanyon
Akyaka Gökova Orman Kampı
İğneada Longoz Ormanları
Adıyaman Nemrut Dağı Milli Parkı
Milas Bafa Gölü
Burdur Salda Gölü
Saros Körfezi Kömür Limanı

Kampyerleri.net olarak açıldığımız günden itibaren Türkiye’de kamp yerleri hakkında bilgiler, kamp ekipmanları hakkında bilgiler ve kamp deneyimleri hakkında bilgileri paylaşmış olacağız. Bu serüvenimizde sizde sitemize deneyimlerinizle katkıda bulunmak isterseniz “bilgi@kampyerleri.net” adresine mail atabilirsiniz. 

Bu içerik ve kampyerleri.net sürekli olarak güncellenecektir. 

Türkiye Kamp Alanları

https://www.kampyerleri.net/

1

No Responses

Show all responses

Write a response