İstanbul Kamp Alanları

İstanbul Kamp Alanları

Kamp herkesin yapmak istediği fakat vakit bulamadığı en güzel aktivitelerden biridir. Bu yazımızda da İstanbul’da yaşayan günübirlikte olsa kamp yapmak isteyenler için en güzel İstanbul Kamp Alanlarını paylaşacağız. Bir öneri olması açısından nerelerde kamp yapabilirsiniz listemizi inceleyin.

Seferoğulları Kampçılık

Şilede bulunan “Seferoğulları Camping” doğayla iç içe adeta bir cenneti andırıyor. İstanbul’a yakın olması sebebiyle çokça kişinin tercih ettiği şile farklı alanlarla da turizmde İstanbulluların kaçış merkezi. Burada denizinde mavinin her tonunu görebilirsiniz. Kısa bir patika yoldan yürüyüş yaparak 3 dakikada sahile ulaşabilmek mümkün.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, 24 saat sıcak su, çadır ve bungalov konaklama yeri, Wi-Fi, restoran ve kafeterya, bulaşıkhane ve çamaşırhane, buzdolabı, bungalov odalarda klima ve TV, çocuk oyun alanı ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL, bungalov konaklama 150 TL.

Telefon: 0530 111 78 23 – 0537 880 35 00 – 0533 504 35 00

Web Sitesi: http://www.seferogullaricamping.com/

Instagram:  https://www.instagram.com/agvaseferoglucamping/

Haritada Görüntüle >

Seferoğulları Kampçılık

Kilimli Koyu Kamp Alanı

Ağva da denizin tam kenarında çadır kampı yapmak ayrı bir güzel olacaktır. Şehir hayatından kaçmak Karadeniz’in başladığı yerde doğayla iç içe olmak herkesin isteyeceğiz güzel bir yer. Denize girebilir patika yollarla yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Kamp Olanakları: Çadır ve karavan kamp alanı, yürüyüş parkurları ve denize girilebilir alan. WC, elektrik ve çeşme gibi ihtiyaçlarınızı sahile yakın işletmelerden karşılayabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Kilimli Koyu Kamp Alanı

Sahilköy Kamp İstanbul

Şilede ormanın hemen dibinde denize sıfır çok güzel bir mekan. Kamp malzemeleriniz olmasa da buraya kaçarak Bungalov evlerinde kamp yapabilirsiniz.

Konumu: Sahile Yürüme Mesafesi

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, 24 saat sıcak su, çadır ve bungalov konaklama yeri, Wi-Fi, restoran ve kafeterya, bulaşıkhane ve çamaşırhane, buzdolabı, bungalov, taş ve villa odalarda klima ve TV, çocuk oyun alanı ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Günübirlik giriş 25 TL, kendi çadırıyla gelenler kişi başı 50 TL (kahvaltı dâhil 70 TL), karavan park (2 kişi) 140 TL, çadır konaklama (2 kişi) 200 TL, karavan park (4 kişi) 240 TL, deniz gören koza (2 kişi) 250 TL, orman koza bungalov (2 kişi) 250 TL, begonya (2 kişi) 300 TL, hobit evleri (2 kişi) 300 TL, açelya (2 kişi) 350 TL, gardenya (2 kişi) 350 TL, açelya (4 kişi) 500 TL, begonya (4 kişi) 500 TL, taş ev 500 TL, begonya (6 kişi) 600 TL, villa Gündoğdu (2 kişi) 600 TL, villa domalı (2 kişi) 600 TL, villa Gündoğdu (4 kişi) 1000 TL ve villa konaklama (4 kişi) 1000 TL.

Telefon: 0216 419 74 40 – 0530 049 17 90

Web Sitesi: https://www.sahilkampistanbul.com/

Instagram:  https://www.instagram.com/sahilkampistanbul/

Haritada Görüntüle >

Sahilköy Kamp

Esenceli Köyü Kamp Alanı

Yine şile sınırları içerisinde el değmemiş doğasıyla köy hayatına çok yakın bir güzellikte göl manzarası eşliğinde kamp yapabilirsiniz.

Konumu: Sahile Yürüme Mesafesi

Kamp Olanakları: Çadır ve karavan kamp yerleri, denize girilebilir alan, yürüyüş parkurları, ateş ve mangal yakılabilir alanlar. WC, elektrik ve çeşme gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi Esenceli Köyü’ndeki market veya bakkallardan temin edebilirsiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Haritada Görüntüle >

Esenceli Köyü Kamp Alanı

Woody Ville Kamp Alanı

Ağva’da bulunan “Woody Ville” doğayla iç içe yemyeşil bir çevreye sahip. Çadır ve kavran kampının yanı sıra ücretli bungalov evlerde de kamp yapabilirsiniz.

Kamp Olanakları: WC, duş, ısıtma ve soğutma sistemi, piknik alanları ve piknik masaları, çadır ve karavan konaklama yerleri, Wi-Fi, restoran ortak kullanım mutfak alanı ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Kendi karavanı veya çadırıyla gelenler 150 TL, karavan kiralama 250 TL/günlük.

Telefon: 0216 727 72 23 – 0532 507 75 50

Web Sitesi: http://www.woddyville.com.tr/

Instagram:  https://www.instagram.com/woodyville/

Haritada Görüntüle >

Woody Ville Kamp Alanı

Bu yazımızda bazı İstanbul kamp yerleri paylaştık bu yazı içerisinde devamı gelecektir.

No Responses

Show all responses

Write a response